Oyun

Ramazanda Oynanacak 5 Mobil Oyun Tavsiyesi 2022

İftara kadar vakit öldürmek isteyenler için ramazanda oynanacak 5 mobil oyun tavsiyesinde bulundum. Listedeki oyunlar tarafımca da oynanılmış oyunlardır. İşte sizler için hazırladığım liste şu şekilde:

FIFA 22

Ramazanda Oynanacak 5 Mobil Oyun Tavsiyesi 2022
Ramazanda Oynanacak 5 Mobil Oyun Tavsiyesi 2022

Sıkılmadan oynayacağınız bir oyun olan FIFA 22 ile Şampiyonlar Ligi ve daha birçok özelliği sayesinde zamanın nasıl geçtiğini unutabileceksiniz. FIFA 22 ile çevirim içi olarak dünyanın öbür ucunda FIFA 22 oyunu oynayan birisi ile maç yapabilirsiniz.

Cube Block

Bir şarkı eşliğinde zeka oyunu oynamak ister misiniz? Cevabınız evet ise, Cube Block zeka oyunu tam size göre. Tetris tarzı olan Cube Block ile sizlere vereceği blokları uygun şekilde dizerek puanınızı artırabilir veya online oynayarak etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz.

Otobüs Simulator Ultimate​

Ramazanda Oynanacak 5 Mobil Oyun Tavsiyesi 2022
Ramazanda Oynanacak 5 Mobil Oyun Tavsiyesi 2022

Mobil platformlarda şu ana kadar gördüğüm en kaliteli otobüs oyunu olma özelliğini taşıyan bu oyun ile harika bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Türkiye haritasında şehirler arası yolculuk ettiğimiz ve bu yolculuk esnasında bizlere gerçek otobüs deneyimini sunabiliyor olması gerçekten mükemmel bir olay. Yolcular kaza yaptığınızda yada yanlış bir hareket yaptığınızda tepki verebiliyorlar. Ayrıca oyunda türkçe seslendirme olması ekstra bir güzellik katıyor. Sadece Türkçe seslendirme olsa iyi :) oyundaki gerçekçi otobüs terminalleri sayesinde oyunu oynarken büyük zevk alacaksınız.

New Star Soccer (NSS)

Bir futbol kariyeri oluşturmak istiyorsanız, NSS tam size göre bir oyun. New Star Soccer ile bir futbolculuk kariyeri oluşturarak birbirinden harika bir futbol deneyimi yaşayabilirsiniz. 2D görünümlü oyun olan NSS ile gerçekçi grafikler sayesinde kendinizi gerçek bir futbolcu gibi hissedeceksiniz.

EA SPORTS UFC​

Electronic Arts’ın elinden çıkmış olan bu oyun için rakiplerine göre oldukça kaliteli olduğunu söylemek yanlış olmaz. Vurduğunuz her yumruğu hissettiğiniz bu oyun grafik olarak ise bir mobil oyuna göre gayet yeterli. Eğer bu tarza ilginiz var ise sizi saatlerce ekrana kilitleyecektir.

Beni Instagram‘da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu