Film Dizi Önerileri

Netflix’te İzleyebileceğiniz 3 Film Önerisi

Üyelerini her yeni içeriği ile daha çok memnun eden Netflix’te izleyebileceğiniz ve not defterinize kayıt edebileceğiniz 5 film önerisini sizler için detayları ile birlikte yazdım. Yazdığım bu yazıda filmler hakkında sadece detay yer alıyor ve spoiler içermiyor. İşte sizler için hazırladığım Netflix Film Önerileri.

Netflix Film Önerileri Listesi (Kasım 2021)

Hırsızlar Ordusu

Listemin ilk sırasında Hırsızlar Ordusu yer alıyor. Hırsızlar Ordusu, Netflix tarafından yapılmış bir Alman gerilim filmi.

Netflix'te İzleyebileceğiniz 3 Film Önerisi
Netflix’te İzleyebileceğiniz 3 Film Önerisi

Filmin konusu, bir gizemli kadının Avrupa’nın 3 büyük bankasını soyma girişiminde bulunmak üzere bir ekip toplar. Bankaların paralarının yer aldığı dev kasaları açmak için ise bir plan yaparak Dieter’ı da ekibine katılmasını sağlıyor. Dieter, bu kasalar hakkında yeterli bir bilgiye sahip olan kişi olduğu için YouTube’da videoları çekiyordu. Gizemli kadın ise Dieter’ı YouTube videoları üzerinden bularak onu planlı bir şekilde ekibine alıyor. Daha sonrasında bu ekip 3 büyük bankayı soyma girişimine giriyor.

Hırsızlar Ordusu, ben bu yazıyı yazdığım sırada İMDb’de 6.4 puan ile oylanmıştı.

Ölüler Ordusu

Hırsızlar Ordusu filminin yan çarı olarak nitelendirebileceğimiz listemin ikinci filmi ise Ölüler Ordusu oluyor. Ölüler Ordusu filminde de Hırsızlar Ordusu filminin oyuncuları yer almaktadır. Film de aşırı şiddet ve tehlikeli görüntüler yer aldığı için +18 olarak platformda yer alıyor.

Netflix'te İzleyebileceğiniz 3 Film Önerisi
Netflix’te İzleyebileceğiniz 3 Film Önerisi

Ölüler Ordusu filminin konusu Hırsızlar Ordusu’ndan Dieter’ın gördüğü kabuslardan geliyor. Las Vegas’ı harabeye çeviren ve dünyanın geri kalanından duvarlarla ayıran bir zombi salgınının ardından yaşananları anlatıyor. Hırsızlar Ordusu filminde de Dieter’ın sürekli kabus olarak gördüğü zombilerin bir devam filmi olarak da yorumlayabilirsiniz.

Ölüler Ordusu, İMDb’de 5.8 puan ile oylanmıştır.

Kızıl Gökler

Vampir filmleri seven birisi isen bu film tam sana göre diyebilirim. Bu film de bir Alman filmi olup gerilim – aksiyon kategorisi içerisinde yer alıyor.

Netflix'te İzleyebileceğiniz 3 Film Önerisi
Netflix’te İzleyebileceğiniz 3 Film Önerisi

Gizemli bir hastalığı bulunan bir kadın ile oğlu uçakta yolculuk yaptığı esnada bir grup teröristler tarafından uçak hakimiyeti ele alınıyor. Büyük bir tehlike içinde olan kadın, oğlunun hayatını kurtarmak için hayatı boyunca saklamaya çalıştığı karanlık sırrını açığa çıkarmak zorunda kalıyor.

Film etkileyici ve sürükleyici bir yapım olarak izleyicinin karşısına çıkıyor. İMDb puanı ise 6.1 olarak oylanmış durumda.

** Yukarıdaki Netflix Film Önerileri Kasım ayında kendim izleyerek yorumladığım filmlerdir. Sizlerin de izlediği film ve dizi önerileri var ise aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu